KHL live výsledky, program, tabuľka
MENU
Futbal
Hokej
Tenis
Basketbal
Hádzaná
Volejbal
Bejzbal
Rugby
Americký futbal
Hádzaná
Volejbal
Bejzbal
Rugby
Americký futbal
VŠETKY
LIVE
UKONČENÉ
NEZAČATÉ
SVET
Svet
2
Kval. OH
MS U20
Přátelsky
MS
MS U20 "B"
Přátelsky U20
Přátelsky U18
Přátelsky U16
Přátelsky U17
MS Ž
MS "B" Ž
MS U20 "C"
Přátelsky Ž
MS U20 "D"
MS "C" Ž
Přátelsky U19
Czech Hockey Games
Přátelsky U18 Ž
Inter-National Hockey League
BeNe Hockey League
2
Sweden Hockey Games
Deutschland Cup
Karjala Cup
Continental Cup
MS "B"
MS U18
Spengler Cup
MS "C"
MS U18 "B"
MS U18 "C"
Channel One Cup
MS U18 Ž
MS U18 "D"
MS "D"
MS U18 "B" Ž
Ostatné
Austrália
1. liga
Bielorusko
1
Ekstralegue
1
Pohár
Česko
9
Extraliga
2
1. liga
2
Extraliga U21
5
Baráž o extraligu
Dánsko
1
SuperBest-ligaen
1
Pohár
Európa
Champions Hockey League
Fínsko
2
SM Liiga
Mestis
2
Mestis - Q
Francúzsko
2
Ligue Magnus
2
Pohár
Kanada
QMJHL
OHL
WHL
Memorial Cup
Kazachstán
1
1. liga
1
Lotyšsko
1
1. liga
1
Maďarsko
1
1st League
1
Superpohár
Montenegro
Asia Hockey League
Nemecko
12
DEL
2
2. Bundesliga
6
Oberliga
4
Nórsko
4
Eliteserien
4
Eliteserien Q
2nd League
2nd League Q
Poľsko
Ekstraliga
Superpohár M
Ligový pohár
Rakúsko
4
Eishockey Liga
2
Alps Hockey League
2
Rusko
7
KHL
2
MHL
1
MHL U21
4
Slovensko
4
1. liga
2
2. liga
2
1. liga U20
Slovinsko
1. liga
Švajčiarsko
3
Nationalliga A
2
Nationalliga B
1
Nationalliga A Q
Pohár
Švédsko
3
Elitserien
Allsvenskan
2
1. liga W
1
Taliansko
Serie A
Superpohár
USA
3
-
1
NHL
2
AHL
1
-
1
Veľká Británia
Elite League
Hokej
Rusko - KHL
Rusko
2023/2024
Sezóna
KHL
1. September 2023
23. March 2024
Zápasy
Podľa kola
Dnes
Live
PREDCHÁDZAJÚCE
Osemfinále
NASLEDUJÚCE
Ukončené
12. Mar 2024, 17:30
Dynamo Minsk
0
0
1
:
3
0
0
Dynamo Moskva
Ukončené
11. Mar 2024, 10:00
Chabarovsk Amur
0
0
2
:
3
0
0
Magnitogorsk
Ukončené
10. Mar 2024, 15:00
Dynamo Moskva
0
0
1
:
2
0
0
Dynamo Minsk
Ukončené
10. Mar 2024, 12:30
Čeljabinsk
0
0
4
:
2
0
0
Ufa
Ukončené
9. Mar 2024, 15:00
Petrohrad
0
0
3
:
0
0
0
Nižnyj Novgorod
Ukončené
9. Mar 2024, 12:30
Magnitogorsk
0
0
3
:
1
0
0
Chabarovsk Amur
Ukončené
9. Mar 2024, 11:30
Omsk
0
0
4
:
0
0
0
Togliatti
Ukončené
8. Mar 2024, 15:00
Dynamo Minsk
0
0
2
:
3
0
0
Dynamo Moskva
Ukončené
8. Mar 2024, 15:00
Jaroslavl
0
0
6
:
3
0
0
CSKA Moskva
Ukončené
8. Mar 2024, 15:00
Spartak Moskva
0
0
5
:
1
0
0
Čerepovec
Ukončené
8. Mar 2024, 15:00
Kazaň
0
0
1
:
2
0
0
Jekatěrinburg
Ukončené
8. Mar 2024, 12:30
Ufa
0
0
1
:
2
0
0
Čeljabinsk
Ukončené
7. Mar 2024, 17:30
Nižnyj Novgorod
0
0
1
:
4
0
0
Petrohrad
Ukončené
7. Mar 2024, 16:00
Togliatti
0
0
4
:
1
0
0
Omsk
Ukončené
7. Mar 2024, 10:00
Chabarovsk Amur
0
0
5
:
2
0
0
Magnitogorsk
Ukončené
6. Mar 2024, 17:30
Dynamo Minsk
0
0
3
:
1
0
0
Dynamo Moskva
Ukončené
6. Mar 2024, 17:30
Čerepovec
0
0
4
:
5
0
0
Spartak Moskva
Ukončené
6. Mar 2024, 17:30
CSKA Moskva
0
0
1
:
2
0
0
Jaroslavl
Ukončené
6. Mar 2024, 15:00
Čeljabinsk
0
0
2
:
3
0
0
Ufa
Ukončené
6. Mar 2024, 15:00
Jekatěrinburg
0
0
0
:
5
0
0
Kazaň
Ukončené
5. Mar 2024, 17:30
Nižnyj Novgorod
0
0
2
:
5
0
0
Petrohrad
Ukončené
5. Mar 2024, 16:00
Togliatti
0
0
1
:
3
0
0
Omsk
Ukončené
5. Mar 2024, 10:00
Chabarovsk Amur
0
0
2
:
3
0
0
Magnitogorsk
Ukončené
4. Mar 2024, 17:30
Dynamo Moskva
0
0
4
:
3
0
0
Dynamo Minsk
Ukončené
4. Mar 2024, 17:30
Čerepovec
0
0
3
:
7
0
0
Spartak Moskva
Ukončené
4. Mar 2024, 17:30
CSKA Moskva
0
0
2
:
3
0
0
Jaroslavl
Ukončené
4. Mar 2024, 15:00
Čeljabinsk
0
0
3
:
2
0
0
Ufa
Ukončené
4. Mar 2024, 15:00
Jekatěrinburg
0
0
3
:
1
0
0
Kazaň
Ukončené
3. Mar 2024, 15:00
Petrohrad
0
0
3
:
2
0
0
Nižnyj Novgorod
Ukončené
3. Mar 2024, 12:30
Magnitogorsk
0
0
2
:
3
0
0
Chabarovsk Amur
Ukončené
3. Mar 2024, 11:30
Omsk
0
0
3
:
2
0
0
Togliatti
Ukončené
2. Mar 2024, 15:00
Dynamo Moskva
0
0
4
:
1
0
0
Dynamo Minsk
Ukončené
2. Mar 2024, 15:00
Jaroslavl
0
0
2
:
1
0
0
CSKA Moskva
Ukončené
2. Mar 2024, 15:00
Kazaň
0
0
0
:
4
0
0
Jekatěrinburg
Ukončené
2. Mar 2024, 15:00
Spartak Moskva
0
0
1
:
2
0
0
Čerepovec
Ukončené
2. Mar 2024, 12:30
Ufa
0
0
4
:
1
0
0
Čeljabinsk
Ukončené
1. Mar 2024, 17:30
Petrohrad
0
0
2
:
5
0
0
Nižnyj Novgorod
Ukončené
1. Mar 2024, 15:00
Magnitogorsk
0
0
2
:
1
0
0
Chabarovsk Amur
Ukončené
1. Mar 2024, 14:30
Omsk
0
0
5
:
1
0
0
Togliatti
Ukončené
29. Feb 2024, 17:30
Spartak Moskva
0
0
3
:
2
0
0
Čerepovec
Ukončené
29. Feb 2024, 17:30
Kazaň
0
0
1
:
2
0
0
Jekatěrinburg
Ukončené
29. Feb 2024, 17:30
Jaroslavl
0
0
0
:
4
0
0
CSKA Moskva
Ukončené
29. Feb 2024, 15:00
Ufa
0
0
2
:
3
0
0
Čeljabinsk
VŠETKY ZÁPASY
TABUĽKA
Celkom
Doma
Vonku
Všetko
Eastern Conference
Western Conference
Chernyshev Division
Bobrov Division
Tarasov Division
Kharlamov Division
Tím
O
V
R
P
Góly
Posledných 5
Body
1.
Dynamo Moskva
68
31
0
16
215
:
160
P
P
V
P
V
98
2.
Petrohrad
68
40
0
19
220
:
139
P
V
V
V
V
95
3.
Magnitogorsk
68
35
0
17
212
:
167
V
V
V
P
V
95
4.
Jaroslavl
68
34
0
19
174
:
139
V
V
V
V
V
93
5.
Omsk
68
31
0
19
211
:
181
P
P
V
P
V
92
6.
Ufa
68
36
0
21
196
:
143
P
P
V
P
V
89
7.
Spartak Moskva
68
36
0
20
233
:
189
P
V
V
V
P
88
8.
Kazaň
68
33
0
25
175
:
140
P
V
P
P
P
84
9.
Jekatěrinburg
68
26
0
23
163
:
157
V
V
P
V
V
82
10.
Čerepovec
68
30
0
24
203
:
185
P
P
P
V
P
80
11.
Čeljabinsk
68
27
0
25
183
:
167
V
V
V
V
P
80
12.
Togliatti
68
24
0
23
165
:
170
P
V
P
P
P
77
13.
CSKA Moskva
68
30
0
26
193
:
166
P
P
P
P
V
76
14.
Nižnyj Novgorod
68
27
0
27
189
:
180
P
P
P
P
V
75
15.
Chabarovsk Amur
68
23
0
26
159
:
178
P
P
V
P
V
71
16.
Novosibirsk
68
20
0
27
154
:
184
P
V
P
V
V
71
17.
Dynamo Minsk
68
27
0
31
180
:
178
P
V
P
V
P
69
18.
Nižněkamsk
68
20
0
27
158
:
201
V
P
P
P
P
68
19.
Red Star Kunlun
68
15
0
37
159
:
222
V
V
P
V
P
56
20.
Admiral Vladivostok
68
16
0
35
148
:
197
P
P
P
V
P
54
21.
Sochi
68
19
0
38
168
:
254
P
V
P
P
V
53
22.
Vitiaz Chekhov
68
14
0
40
133
:
224
P
P
P
V
P
48
23.
Barys Astana
68
10
0
39
141
:
211
V
P
P
P
P
48