College Europa live výsledky, program, tabuľka
MENU
Futbal
Hokej
Tenis
Basketbal
Hádzaná
Volejbal
Bejzbal
Rugby
Americký futbal
Hádzaná
Volejbal
Bejzbal
Rugby
Americký futbal
VŠETKY
LIVE
UKONČENÉ
NEZAČATÉ
SVET
Svet
4
-
15
-
1
Copa America
Kval. ME
Kval. ME U21
ME
ME U21
Přátelsky
Champions League Qualification
Copa Libertadores
5
-
1
Copa Sudamericana
5
Přátelsky U21
Sudamericano Juvenil (U20)
ME U19
ME U17
Kval. ME U19
Recopa Sudamericana
FIFA Club World Championship
Přátelsky U20
Přátelsky U19
ME U19 Ž
Přátelsky U18
Kval. ME U17
Sudamericano Sub U17
Kval. ME Ž
Přátelsky Ž
CAF Champions League
Pan American Games Ž
Asian Champions League
Kval. ME U19 Ž
Kval. OH Ž
Tipsport liga
Přátelsky U17
Kval. ME U17 Ž
Přátelsky U19 Ž
ME U17 Ž
2
Přátelsky U23
Přátelsky U16
2
CONCACAF Champions League
African Championship of Nations
EL
2
Liga mistrů Ž
Asijské hry Ž
African Championship U23 M
Přátelsky U17 Ž
Přátelsky U20 Ž
Přípravné U23 Ž
UEFA Youth League U19
Southeast Asian Games - U23 M
South American U20 Championship W
CONCACAF U20 Championship W
CONCACAF Championship U20 Q
CONCACAF Championship Ž
AFC Championship U23 kval.
USL
1
Kval. OH U23 M
1
WAFF Championship U23 M
SAFF Championship
AFC Championship - U23 M
CONCACAF U17 Champ. W
South American U17 Championship Ž
Elite League U20
UEFA Nations League
UEFA Europa Conference League
1
Africký pohár
Asijský pohár
Gold Cup
Kval. MS (J. Amerika)
Kval. Africký pohár
Champions League
MS U20
MS Ž
UEFA Super Cup
Gulf Cup
Kval. MS (Asie)
MS U17
African YouthCup U20
CAF Confederation Cup
AFC Cup
Oceania Champions Cup
African Cup U17
CAF Super Cup
Kval. MS (S+St. Amerika)
Kval. MS (Afrika)
OFC Nations Cup
Atlantic Cup
COSAFA Cup
Viareggio Cup U19
Ostatné
Albánsko
Super League
Alžírsko
Division 1
2. liga
Andora
Primera Division
Anglicko
1
Premier League
Championship
League One
League Two
Konference
LDV Trophy
FA Community Shield
FA Trophy
Konf. sever
Konf. jih
Premier League W
Anglie - Non League Premier Northern
Anglie - Non League Premier Isthmian
Premier League 2 (Division 1)
Premier League 2 (Division 2)
1
FA Cup
Carling Cup
Argentina
Primera Division
Torneo Pentagonal de Verano
Primera B Nacional
Copa Argentina
Primera B Metropolitana
Arménsko
2
League
2
Pohár
Austrália
A-League
ACT Premier League
NSW Premier League
Queensland National Premier League
South Australia Premier League
Victorian Premier League
West State League
Australian Tasmania Premier League
Australian Northern NSW Premier League
Pohár
Azerbajdžan
Supreme League
Bahrajn
3
1st League
3
Kings Cup
Belgicko
1
1e Klasse
2e Klasse
1e Klasse - Q
Beloften Pro League
1. liga W
3e Klasse
Pohár
1
Superpohár
Bielorusko
Premier League
1st League Q
1. Division
Pohár
Superpohár
Bolívia
Primera Division
Bosna
Premier Liga
Brazília
2
Serie A
Campeonato Paulista
Campeonato Carioca
Copa do Brasil
Serie B
1
Campeonato Mineiro
Campeonato Gaucho
Campeonato Paranaense
Campeonato Catarinense
Campeonato Cearense
Campeonato Pernambucano
Campeonato Baiano
Campeonato Goiano
Campeonato Sergipano
Campeonato Brasiliense
Campeonato Alagoano
Campeonato Paulista A2
Campeonato Paulista A3
Campeonato Matogrossense
Campeonato Sul-Matogrossense
Campeonato Maranhense
1
Campeonato Paraibano
Campeonato Potiguar
Campeonato Piauiense
Campeonato Paraense
1. liga W
Copa do Nordeste
Bulharsko
A PFG
A PFG Q
2nd League
Superpohár
Pohár
Česko
1. liga
2. liga
ČFL
Divize A
Divize B
Divize C
Divize D
Divize E
MSFL
1. liga Ž
1. liga U19
Pohár
Chorvátsko
1. HNL
2. HNL
Pohár
Superpohár
Čile
1
Primera Division
Copa Chile
Segunda Division
1
Superpohár
Čína
Super League
China League
Pohár
Superpohár
Cyprus
1. Division
2. Division
Pohár
Superpohár
Dánsko
1
Superligaen
1st Division
2nd Division
1st League W
Pohár
1
Egypt
2
-
1
Premier League
2
-
1
Superpohár
Ekvádor
Primera A
El Salvador
2
-
1
Primera Division
2
-
1
Estónsko
Meistriliiga
Meistriliiga Q
Esiliiga
Pohár
Superpohár
Faerské ostrovy
Formuladeildin
Filipíny
1st League
Fínsko
7
Veikkausliiga
Veikkausliiga - Q
Ykkönen - Q
Ykkönen
Kakkonen Lohko A
Kakkonen Lohko B
Kakkonen Lohko C
1st League W
1
Ligový pohár
Pohár
6
Francúzsko
Ligue 1
Ligue 2
National
CFA Group A
CFA Group B
CFA Group C
CFA Group D
Division 1
Pohár
Superpohár
Ghana
1st League
Grécko
2
Super League
B Ethniki
2
Pohár
Gruzínsko
Umaglesi Liga
Guatemala
Liga Nacional
Holandsko
Eredivisie
Eerste Divisie
Eredivisie Q
Beloften Eredivisie
1.nizozemská liga W
Pohár
Superpohár
Honduras
2
Liga Nacional
2
Hongkong
1st League
India
I League
Super League
Indonésia
1st League
Irák
1
-
4
1st League
1
-
4
Irán
Premier League
Cup
Írsko
Premier League
Premier League - Q
Division 1
Pohár
Superpohár
Island
4
Landsbankadeild Karla
1 Deild Karla
2
1. liga W
2
Pohár
Ligový pohár
Superpohár
Reykjavik Cup
Izrael
2
Ligat Al
2
Liga Leumit
Pohár
Ligový pohár
Superpohár
Jamajka
1st League
Japonsko
J League
J2 League
Ligový pohár
Emperor's Cup
JAR
Premier League
Promotion to Premier League
2. liga
Ligový pohár
Pohár
MTN8 Cup
Jordánsko
3
League
3
Pohár
Superpohár
Južná Korea
K-League
1st Division
K-League Q
Pohár
Kamerun
1st League
Kanada
2
Canadian Soccer League
Championship
2
Katar
3
League
Crown Prince Cup
3
Kazachstán
Super League
Pohár
Keňa
1st League
Kolumbia
1
Primera División
Copa Colombia
1
Primera B División
Superpohár
Kosta Rika
3
Primera Division
3
Copa Costa Rica
Superpohár
Kuvajt
League
Crown Prince Cup
Kuvajt - Emir Cup
Superpohár
Litva
A Lyga
1st Division
A Lyga Q
Pohár
Superpohár
Lotyšsko
Virsliga
Virsliga Q
1st Division
Pohár
Superpohár
Luxembursko
1
National Division
Pohár
1
Macedónsko
First League
First League Q
2. liga
Pohár
Maďarsko
NB I
NB II
Pohár
Malajzia
Super League
Ligový pohár
Pohár
Malta
Premier Division
Superpohár
Pohár
Maroko
GNEF 1
Pohár
Mexiko
3
Primera Division
2
Primera A
1
Superpohár
Moldavsko
Divizia Nationala
2. liga
Pohár
Montenegro
Prva Liga
Promotion to Prva Liga
Pohár
Nemecko
1
Bundesliga
2. Liga
Regionalliga - Nord
Regionalliga - Südwest
Regionalliga - Bayern
Bundesliga W
3. Liga Q
3. Liga
Promotion to Bundesliga
Promotion to 2nd Bundesliga
Regionalliga - West
Regionalliga - Nordost
Bundesliga U19
Pohár
Superpohár
Pohár Ž
1
Nigéria
1
1st League
1
Nikaragua
2
1. liga
2
Nórsko
1
Tippeligaen
Adeccoligaen
Tippeligaen Q
2 Divisjon - Group 1
2 Divisjon - Group 2
Toppserien
Toppserien Q
Pohár
1
Pohár Ž
Nový Zéland
Premier League
Omán
1st League
Sultan Cup
Superpohár
Panama
1st League
Paraguay
Division Profesional
Peru
Primera Division
Copa Peru
Pobrežie Slonoviny
4
1. liga
4
Poľsko
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
1.liga U19
Pohár
Superpohár
Portugalsko
Liga Sagres
Liga Vitalis
Liga Sagres Q
Pohár
Superpohár
Ligový pohár
Rakúsko
2
Bundesliga
1. Liga
Regionalliga - West
1
Regionalliga - Ost
1
Regionalliga - Mitte
Pohár
Rumunsko
Liga I
Liga I - Q
Liga II
Pohár
Superpohár
Rusko
Premier League
1st Division
1st Division Q
1. liga W
Pohár
Superpohár
SAE
League
Emirates Cup
SAE Presidents Cup
Superpohár
San Marino
1st League
Superpohár
Saudská Arábia
3
League
3
2nd League
Champions Cup
Superpohár
Senegal
1. liga
Severné Irsko
IFA Premiership
IFA Premiership Q
2nd League
2nd League Q
Pohár
Národní pohár
Superpohár
Singapore
S-League
Pohár
Škótsko
Premier League
First Division
Second Division
Third Division
Premier League Q
First Division Q
Second Division Q
Third Division Q
Challenge Cup
Ligový pohár
Pohár
Slovensko
1. liga
2. liga
3. liga - západ
3. liga - východ
Pohár
Slovinsko
1. SNL
2. SNL
1. SNL Q
Pohár
Španielsko
La Liga
Segunda División
Primera D. RFEF - Group I
Primera D. RFEF - Group II
Superliga W
Pohár
Superpohár
Srbsko
Super Liga
Super Liga Q
1st Division
Pohár
Švajčiarsko
3
Super League
Challenge League
3
3rd League
Pohár
Švédsko
13
Allsvenskan
Superettan
Allsvenskan Q
Division 1 - Norra
3
Division 1 - Sodra
6
Superettan Q
Damallsvenskan
4
1. liga U21
Pohár
Pohár Ž
Sýria
1st Division
Taliansko
Serie A
Serie B
Serie C1 Group A
Serie C1 Group B
Serie C1 Group C
Pohár
Superpohár
Super Coppa di Serie C
Coppa Italia Serie C
Tanzania
3
1. liga
3
Thajsko
Thailand League
2. liga
Ligový pohár
Pohár
Superpohár
Tunisko
League
Pohár
Turecko
Super League
Lig A
Pohár
Superpohár
Uganda
Premier League
Ukrajina
1
Premier League
1
1st Division
Pohár
Uruguay
Primera Division
Segunda Division
USA
9
MLS
US Open Cup
9
Uzbekistan
1st League
Superpohár
Venezuela
Primera Division
Vietnam
2
V-League
2
Superpohár
Pohár
Wales
Premier League
1st Division
Pohár
Futbal
College Europa
Svet
2023/2024
Sezóna
College Europa
Výhry:
6
Prehry:
14
Remízy:
2
v sezóne 2023/2024
College Europa VÝSLEDKY
Celkom
Doma
Vonku
Zobraz všetky zápasy sezóny
TABUĽKA
Celkom
Doma
Vonku
UEFA Europa Conference League 2023/2024
1st League 2023/2024
1st League 2023/2024, Regular Season
Tím
O
V
R
P
Góly
Posledných 5
Body
1.
Plzeň Viktoria
6
6
0
0
9
:
1
P
R
V
R
V
18
2.
Club Brugge
6
5
1
0
15
:
3
R
P
V
V
V
16
3.
PAOK Saloniki
6
5
1
0
16
:
10
P
P
V
P
V
16
4.
Maccabi Tel Aviv
6
5
0
1
14
:
9
P
V
V
V
V
15
5.
Lille
6
4
2
0
10
:
2
V
P
R
V
V
14
6.
Gent
6
4
1
1
16
:
7
R
P
P
V
V
13
7.
Aston Villa
6
4
1
1
12
:
7
P
P
V
V
R
13
8.
Fiorentina
6
3
3
0
14
:
6
R
V
V
R
R
12
9.
Legia Warszawa
6
4
0
2
10
:
6
P
P
V
P
V
12
10.
Fenerbahce
6
4
0
2
13
:
11
V
P
P
V
V
12
11.
Ludogorets Razgrad
6
4
0
2
11
:
11
P
R
V
V
V
12
12.
Nordsjalland FC
6
3
1
2
17
:
7
P
V
R
V
V
10
13.
Bodo Glimt
6
3
1
2
11
:
8
P
R
P
V
V
10
14.
Ferencváros Budapešť
6
2
4
0
9
:
6
P
P
R
V
R
10
15.
Slovan Bratislava
6
3
1
2
8
:
7
P
P
P
V
R
10
16.
Dinamo Zagreb
6
3
0
3
10
:
5
P
V
R
V
V
9
17.
Frankfurt Eintracht
6
3
0
3
11
:
7
P
R
P
P
V
9
18.
Genk
6
2
3
1
8
:
5
V
P
R
R
V
9
19.
Zorya Luhansk
6
2
1
3
10
:
11
V
P
P
P
V
7
20.
Aberdeen FC
6
1
3
2
10
:
10
V
R
R
P
R
6
21.
Alkmaar AZ
6
2
0
4
7
:
12
P
V
P
P
V
6
22.
Olimpija Lublaň
6
2
0
4
4
:
9
V
P
V
P
P
6
23.
Ballkani Suva Reka
6
1
1
4
3
:
7
P
P
R
P
V
4
24.
Klakksvik KI
6
1
1
4
5
:
9
P
P
P
V
R
4
25.
Zrinjski Mostar
6
1
1
4
6
:
10
R
P
P
P
P
4
26.
Besiktas
6
1
1
4
7
:
14
V
P
P
P
P
4
27.
Lugano AC
6
1
1
4
6
:
14
P
P
P
P
V
4
28.
Astana FC
6
1
1
4
4
:
13
P
P
R
V
P
4
29.
HJK Helsinki
6
0
2
4
7
:
17
P
R
P
P
R
2
30.
Trnava
6
0
1
5
3
:
15
P
P
R
P
P
1
31.
Aarhus AGF
0
0
0
0
0
:
0
V
P
0
32.
Ajax Amsterdam
0
0
0
0
0
:
0
P
R
V
R
0
33.
Aktobe FC
0
0
0
0
0
:
0
P
R
P
V
0
34.
Akureyri KA
0
0
0
0
0
:
0
P
P
R
V
V
0
35.
Alashkert FC
0
0
0
0
0
:
0
V
P
V
R
0
36.
Apoel Nikósia
0
0
0
0
0
:
0
P
P
V
V
V
0
37.
Ararat-Armenia
0
0
0
0
0
:
0
P
R
V
R
0
38.
Aris Saloniki
0
0
0
0
0
:
0
P
V
V
R
0
39.
Arouca
0
0
0
0
0
:
0
P
V
0
40.
Arsenal Tivat
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
41.
Atletic Club d'Escaldes
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
42.
Auda Riga
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
43.
Austria Wien
0
0
0
0
0
:
0
P
V
V
V
0
44.
Balzan Youths FC
0
0
0
0
0
:
0
R
P
P
V
0
45.
Barysau BATE
0
0
0
0
0
:
0
V
P
0
46.
Basel FC
0
0
0
0
0
:
0
V
P
0
47.
Beitar Jerusalem
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
48.
Betis Sevilla
0
0
0
0
0
:
0
R
P
0
49.
Birkirkara Luxol
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
50.
Bohemians 1905
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
51.
Borac Banja Luka
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
52.
Brann Bergen
0
0
0
0
0
:
0
P
R
V
P
0
53.
Buducnost Podgorica
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
54.
Caramba
0
0
0
0
0
:
0
P
P
V
P
P
0
55.
CFR Ecomax Cluj
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
56.
College Europa
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
57.
Connah's Quay
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
58.
Cosmos
0
0
0
0
0
:
0
R
P
0
59.
Crusaders Belfast
0
0
0
0
0
:
0
P
R
V
R
0
60.
CSKA 1948 Sofia
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
61.
CSKA Sofia
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
62.
Debrecen
0
0
0
0
0
:
0
P
R
P
V
0
63.
Demirspor
0
0
0
0
0
:
0
V
P
P
V
V
0
64.
Derry City
0
0
0
0
0
:
0
V
P
R
V
V
0
65.
Differdange FC 03
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
66.
Dila Gori
0
0
0
0
0
:
0
P
P
V
P
V
0
67.
Djurgarden IF
0
0
0
0
0
:
0
R
P
0
68.
Dněpr Dněpropetrovsk
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
69.
Domzale
0
0
0
0
0
:
0
V
P
0
70.
Drita
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
71.
Dudelange F91
0
0
0
0
0
:
0
V
P
V
V
0
72.
Dukagjini Klina
0
0
0
0
0
:
0
P
P
V
V
0
73.
Dunajská Streda
0
0
0
0
0
:
0
P
V
0
74.
Dundalk FC
0
0
0
0
0
:
0
R
P
V
R
0
75.
Dynamo Batumi
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
76.
Dynamo Kyjev
0
0
0
0
0
:
0
P
P
V
P
0
77.
Dynamo Minsk
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
78.
Dynamo Tbilisi
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
79.
Egnatia Rrogozhinë
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
80.
Farul Constanta
0
0
0
0
0
:
0
P
V
V
V
V
0
81.
FCSB Bukurešt
0
0
0
0
0
:
0
P
R
V
V
0
82.
Flora Paide
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
83.
Flora Tallin
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
84.
Gilan Qabala
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
85.
Gjilani
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
86.
Glentoran Belfast
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
87.
Guimaraes
0
0
0
0
0
:
0
P
V
0
88.
Gzira United
0
0
0
0
0
:
0
P
P
P
V
V
0
89.
Hajduk Split
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
90.
Hammarby
0
0
0
0
0
:
0
V
P
0
91.
Hamrun Spartans
0
0
0
0
0
:
0
P
P
V
V
0
92.
Hapoel Beer Sheva
0
0
0
0
0
:
0
P
R
R
V
0
93.
Haverfordwest C.
0
0
0
0
0
:
0
V
P
V
P
0
94.
Hearts of Midlothian
0
0
0
0
0
:
0
P
P
V
P
0
95.
Hegelmann Litauen
0
0
0
0
0
:
0
R
P
0
96.
Hibernian
0
0
0
0
0
:
0
P
P
R
V
V
0
97.
HNK Osijek
0
0
0
0
0
:
0
V
P
V
V
0
98.
HNK Rijeka
0
0
0
0
0
:
0
V
P
V
V
V
0
99.
Honka Espoo
0
0
0
0
0
:
0
R
P
0
100.
Inter d'Escaldes CM
0
0
0
0
0
:
0
P
V
R
V
0
101.
Kalmar FF
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
102.
Kauno Žalgiris
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
103.
Kecskeméti
0
0
0
0
0
:
0
P
V
0
104.
KuPS Kuopio
0
0
0
0
0
:
0
R
P
0
105.
La Fiorita
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
106.
Larnaca AEK
0
0
0
0
0
:
0
P
R
R
V
0
107.
Larne
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
108.
Lech Poznan
0
0
0
0
0
:
0
P
V
V
V
0
109.
Levadia Tallin
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
110.
Levski Sofia
0
0
0
0
0
:
0
P
R
V
R
V
0
111.
Lincoln Red Imps
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
112.
Linfield Belfast
0
0
0
0
0
:
0
P
P
P
V
0
113.
Luzern
0
0
0
0
0
:
0
R
P
R
V
0
114.
Maccabi Haifa
0
0
0
0
0
:
0
R
P
R
V
0
115.
Magpies
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
116.
Makedonia Gjorče Petrov
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
117.
Maribor Branik NK
0
0
0
0
0
:
0
P
P
V
R
V
0
118.
Midtjylland FC
0
0
0
0
0
:
0
P
R
V
P
P
0
119.
Milsami Orhei
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
120.
Molde FK
0
0
0
0
0
:
0
P
V
V
V
0
121.
Narva Trans
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
122.
Neftci Baku
0
0
0
0
0
:
0
P
P
V
R
0
123.
NK Celje
0
0
0
0
0
:
0
R
P
V
V
V
0
124.
Nyoman-Belcard Hrodna
0
0
0
0
0
:
0
P
P
R
V
R
0
125.
Olympiakos Piraeus
0
0
0
0
0
:
0
V
P
V
V
P
0
126.
Omonia Nikósia
0
0
0
0
0
:
0
P
V
V
V
0
127.
Ordabasy Shymkent
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
128.
Osasuna
0
0
0
0
0
:
0
R
P
0
129.
Panevezys FK
0
0
0
0
0
:
0
R
P
V
R
0
130.
Partizan Bělehrad
0
0
0
0
0
:
0
P
P
V
P
0
131.
Partizani Tirana
0
0
0
0
0
:
0
R
P
V
V
V
0
132.
Penybont
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
133.
Petrocub Sarata-Galbena
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
134.
Pogon Szczecin
0
0
0
0
0
:
0
V
P
V
V
0
135.
Progres Niedercom
0
0
0
0
0
:
0
V
P
V
R
0
136.
Pyunik Yerevan
0
0
0
0
0
:
0
P
P
V
V
V
0
137.
Rapid Wien
0
0
0
0
0
:
0
P
V
V
R
0
138.
Rigas Futbola skola
0
0
0
0
0
:
0
P
P
V
V
0
139.
Rosenborg Trondheim
0
0
0
0
0
:
0
P
V
V
R
0
140.
Sabah FK
0
0
0
0
0
:
0
P
V
V
V
0
141.
Santa Coloma FC
0
0
0
0
0
:
0
P
P
V
P
V
0
142.
Sarajevo FK
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
143.
Sepsi Sfantu Gheorghe
0
0
0
0
0
:
0
P
R
V
R
V
0
144.
Servette FC
0
0
0
0
0
:
0
P
R
V
R
0
145.
Shamrock Rovers
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
146.
Shkendija 79 Tetovo
0
0
0
0
0
:
0
P
V
0
147.
Shkupi Skopje
0
0
0
0
0
:
0
P
P
R
V
0
148.
St. Patrick's Athletic
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
149.
Struga
0
0
0
0
0
:
0
P
P
P
V
V
0
150.
Sturm Graz
0
0
0
0
0
:
0
R
P
V
V
0
151.
Sutjeska Niksic
0
0
0
0
0
:
0
P
V
R
V
0
152.
Swift Hesperange
0
0
0
0
0
:
0
V
P
V
R
0
153.
The New Saints FC
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
154.
Thorshavn B36
0
0
0
0
0
:
0
P
P
P
V
V
0
155.
Thorshavn HB
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
156.
Tirana SK
0
0
0
0
0
:
0
P
P
V
R
0
157.
Tobol Kostanay
0
0
0
0
0
:
0
P
P
P
V
P
0
158.
Torpedo Kutaisi
0
0
0
0
0
:
0
V
P
V
R
0
159.
Torpedo Zhodzina
0
0
0
0
0
:
0
R
P
0
160.
Tre Penne
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
161.
Twente Enschede
0
0
0
0
0
:
0
P
P
V
V
P
0
162.
Union St-Gilloise
0
0
0
0
0
:
0
V
P
V
R
0
163.
Urartu Yerevan
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
164.
Vaduz
0
0
0
0
0
:
0
R
P
0
165.
Valkeakoski Haka
0
0
0
0
0
:
0
P
R
0
166.
Valmiera FK
0
0
0
0
0
:
0
P
P
V
V
0
167.
Vikingur Gotu
0
0
0
0
0
:
0
R
P
0
168.
Vikingur Reykjavik
0
0
0
0
0
:
0
V
P
0
169.
Vllaznia Shkodër
0
0
0
0
0
:
0
V
P
0
170.
Vojvodina Nový Sad
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
171.
Vorskla Poltava
0
0
0
0
0
:
0
P
V
0
172.
Zalaegerszeg
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
173.
Zeljeznicar Sarajevo
0
0
0
0
0
:
0
P
R
V
R
0
174.
Zimbru Kišiněv
0
0
0
0
0
:
0
P
P
V
R
0
175.
Žalgiris Vilnius
0
0
0
0
0
:
0
P
P
0
176.
Žilina
0
0
0
0
0
:
0
P
P
V
V
0
177.
Breidablik
6
0
0
6
5
:
18
P
P
P
P
P
0
178.
Čukarički Bělehrad
6
0
0
6
2
:
16
P
P
P
P
P
0