2 nd liga M live výsledky, program, tabuľka
MENU
Futbal
Hokej
Tenis
Basketbal
Hádzaná
Volejbal
Bejzbal
Rugby
Americký futbal
Hádzaná
Volejbal
Bejzbal
Rugby
Americký futbal
VŠETKY
LIVE
UKONČENÉ
NEZAČATÉ
SVET
Svet
1
Euroliga
Euroliga Ž
Kval. ME
Kval. ME Ž
ME Ž
MS
Adriatic League
ME U20 Ž
ME U20
MS U19 Ž
ME U18
ME U18 Ž
Mistrovství Ameriky Ž
Přátelsky
Přátelsky Ž
ME U20 "B" Ž
ME U20 "B"
ME U18 "B" Ž
ME U18 "B"
ME U16 Ž
ME U16
MS U19
ME U16 "B"
ME U16 "B" Ž
Pan American Games Ž
Pan American Games
Kval. OH Ž
Kval. OH
Balkan League
Mistrovství Ameriky U16
Mistrovství Asie Ž
VTB League
1
Hry Stř. Ameriky a Karibiku
ASEAN League
South American League
Asijské hry
Asijské hry Ž
American Ch. U16 Ž
Southeast Asian Games M
Southeast Asian Games Ž
ME U18 "C"
ME U18 "C" Ž
ME U16 "C"
ME U16 "C" Ž
Champions League M
Eastern European Women League W
EuroCup
EuroCup Ž
SuperCup Ž
Intercontinental Cup M
FIBA EuroCup M
Ostatné
Anglicko
2
BBL M
2
BBL Trophy M
Argentina
1
-
1
1st League M
1
-
1
Austrália
1st League M
1st League W
Belgicko
Pohár
Brazília
1
-
2
1st League M
1
-
2
Bulharsko
1
1st League M
1
Pohár
Česko
3
NBL
2
NBL Ž
1
Pohár
Pohár Ž
Chorvátsko
2
A1 M
2
Pohár
Čile
3
1. liga M
3
Čína
2
1st League M
2
1. liga W
Cyprus
1
1. liga M
1
Dánsko
1st League M
Pohár M
Estónsko
1st League M
Filipíny
1
-
1
Pohár
1
-
1
Commissioners Cup
Governors Cup
Fínsko
Korisliigan M
Francúzsko
7
Pro A M
6
Pro A W
Pro B M
1
Národní pohár
Pohár Ž
Leaders Cup
Superpohár Ž
Grécko
1
A1 M
1
Pohár
Holandsko
Superpohár M
Island
1. liga M
Izrael
1
1st League M
1
Pohár
Ligový pohár
Japonsko
8
-
11
1st league M
4
-
3
NBL M
4
-
8
Južná Korea
1
1st League M
1
1st League W
Litva
1
1st League M
1
Pohár
Lotyšsko
1st League M
Maďarsko
6
1st League W
3
1st League M
3
Pohár M
Cup
Mexiko
1st League M
Nemecko
11
BBL M
4
Bundesliga W
Pro A M
7
Pohár
Nórsko
1st League M
Nový Zéland
1
1. liga M
1
Poľsko
8
Ekstraliga M
4
Ekstraklasa W
1st League M
4
Pohár
Pohár Ž
Superpohár
Portoriko
2
1st League M
2
Portugalsko
6
1st League M
6
SuperCup M
Rakúsko
2
1st League M
2
1st League W
Superpohár
Pohár
Rumunsko
2
1st League M
2
1. liga W
Pohár M
Rusko
4
1st League W
1
2nd League M
3
Pohár
Pohár Ž
Slovensko
7
1. liga
3
1. liga Ž
4
Pohár Ž
Slovinsko
4
1st League M
4
Pohár
Superpohár
Španielsko
16
Spagnola ACB M
4
1st League W
8
LEB ORO M
4
Pohár
Superpohár
Pohár Ž
Superpohár Ž
Srbsko
1
1st League M
1
Pohár
Švajčiarsko
1
1st League M
1
Švédsko
1
Basketligaen M
1. liga W
1
Taliansko
8
A1 M
2
A1 W
6
A2 M
Pohár
Superpohár
Pohár Ž
Superpohár Ž
Cup A2 M
Turecko
3
TBL M
3
1st League W
Pohár
Pohár Ž
Ukrajina
1
1st League M
1
USA
2
-
2
NBA
2
-
2
WNBA
NCAA
Basketbal
Rusko - 2 nd liga M
Rusko
2023/2024
Sezóna
2nd League M
6. October 2023
28. April 2024
Zápasy
Podľa kola
Dnes
Live
PREDCHÁDZAJÚCE
Štvrťfinále
NASLEDUJÚCE
Ukončené
9. Apr 2024, 17:00
Izhevsk
0
0
64
:
89
0
0
Khimki Podmoskovie
Ukončené
7. Apr 2024, 17:00
Izhevsk
0
0
87
:
81
0
0
Khimki Podmoskovie
Ukončené
7. Apr 2024, 12:00
Lokomotiv Novosibirsk
0
0
79
:
87
0
0
Revda
Ukončené
6. Apr 2024, 17:00
Zenit Saint Petersburg B
0
0
85
:
81
0
0
Irkutsk
Ukončené
6. Apr 2024, 10:00
Barnau
0
0
83
:
85
0
0
Dynamo Vladivostok
Ukončené
3. Apr 2024, 18:00
Khimki Podmoskovie
0
0
82
:
63
0
0
Izhevsk
Ukončené
3. Apr 2024, 15:00
Revda
0
0
72
:
53
0
0
Lokomotiv Novosibirsk
Ukončené
2. Apr 2024, 13:10
Irkutsk
0
0
78
:
84
0
0
Zenit Saint Petersburg B
Ukončené
2. Apr 2024, 11:15
Dynamo Vladivostok
0
0
78
:
73
0
0
Barnau
Ukončené
1. Apr 2024, 18:00
Khimki Podmoskovie
0
0
84
:
74
0
0
Izhevsk
Ukončené
1. Apr 2024, 15:00
Revda
0
0
88
:
68
0
0
Lokomotiv Novosibirsk
Ukončené
31. Mar 2024, 10:10
Irkutsk
0
0
85
:
87
0
0
Zenit Saint Petersburg B
Ukončené
31. Mar 2024, 9:15
Dynamo Vladivostok
0
0
76
:
71
0
0
Barnau
VŠETKY ZÁPASY
TABUĽKA
Celkom
Doma
Vonku
Všetko
Regular Season
Relegation Group
Group for 9th-12th Places
Group for 5th-8th Places
Tím
O
V
R
P
Góly
Posledných 5
Body
1.
Khimki Podmoskovie
30
26
0
4
2326
:
1935
V
V
P
V
V
56
2.
Irkutsk
30
20
0
8
2468
:
2294
P
P
P
V
V
52
3.
Tambov BK
33
17
0
15
2532
:
2625
V
V
V
V
P
51
4.
Dynamo Vladivostok
30
20
0
9
2453
:
2138
P
V
V
V
V
50
5.
Revda
30
20
0
7
2420
:
2147
V
P
V
V
V
50
6.
Universitet Surgut
33
16
0
17
2506
:
2411
P
P
V
V
V
49
7.
Lokomotiv Novosibirsk
30
16
0
11
2257
:
2200
P
P
P
V
P
48
8.
Barnau
30
17
0
12
2425
:
2253
P
P
P
P
V
48
9.
Zenit Saint Petersburg B
30
15
0
13
2342
:
2326
P
V
V
V
V
47
10.
MBA Moscow B
33
14
0
16
2476
:
2498
V
V
P
P
P
47
11.
Rostov
33
12
0
20
2375
:
2528
P
P
P
P
P
46
12.
Izhevsk
30
13
0
14
2253
:
2343
P
V
P
P
V
45
13.
Chelyabinsk Dynamo
33
12
0
19
2309
:
2449
V
P
V
P
P
45
14.
CSKA Moskva B
33
10
0
23
2460
:
2602
P
P
V
P
P
43
15.
Lokomotiv-Kuban Krasnodar B
33
8
0
25
2360
:
2642
V
V
P
P
P
41
16.
Rusichi Kursk
33
5
0
28
2341
:
2912
P
V
P
P
V
38